Viskas apie vidpadzius GelActiv - DUK

Viskas apie vidpadžius ,,Gel Activ” 

Jeigu perskaitėte visus mūsų pasakojimus ir patarimus, apie aukštauklnius, pėdas ir mūsų produktus turėtumėt žinoti viską. Jeigu vis tik  liko neatsakytų klausimų, panaršykite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus (DUK).

1. Kada turėčiau naudoti vidpadžius?

Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” skirti nuovargio kamuojamoms pėdoms. Jie suteikia išskirtinį komfortą. Naudokite „Everyday Gel Activ™” kasdieniuose batuose, sportbačiuose ir plokščiapadžiuose batuose, kurie skirti vaikščiojimui ir kasdienei veiklai, o sportinei avalynei rinkitės vidpadžius „Sport Gel Activ™”.

2. Kodėl „Scholl“ siūlo naudoti vidpadžius?

Kai ilgai stovite, vaikštote arba užsiimate kitokia veikla, kuri apkrauna pėdas, po kurio laiko jos gali pavargti. Vidpadžiai ,,Scholl” daro batus daug patogesnius ir maloniai apgaubia. Naujieji vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” pritaikyti individualiems kasdieniams poreikiams, aktyviam laisvalaikiui ir  kasdieniam darbui. Technologija „Gel Activ™” sugeria mikrosmūgius ir padeda sumažinti perteklinį spaudimą, atsirandantį einant.

3. Kodėl vidpadžiuose „Everyday“ naudojami skirtingų rūšių geliai?

Dviejų rūšių gelis efektyviai sugeria mikrosmūgius ir padeda sumažinti perteklinį spaudimą, atsirandantį einant ir užsiimant kasdiene veikla. Standesnis gelis suteikia atramą pėdos skliautui ir kulnui, o minkštesnis gelis švelniai apgaubia ir sugeria smūgius. Be to, dėl anatominės formos vidpadžiai „Gel Activ™” suteikia išskirtinio komforto pojūtį.

4. Ar šie vidpadžiai tinka ir vaikams?

Vidpadžius „Gel Activ™” gali naudoti įvairaus amžiaus žmonės. Tačiau šie vidpadžiai yra skirti tik suaugusiesiems. Jie neturėtų būti naudojami batuose, kurių dydis yra mažesnis, nei nurodyta ant vidpadžių, nes paminkštinimas atsirastų netinkamose pėdų vietose.

5. Ar galėčiau išsikirpti vidpadžius mažesnio, pavyzdžiui, 37 dydžio batams?

Skaitykite atsakymą į klausimą „Ar kirpdamas vidpadžius galiu ką nors sugadinti?“

6. Iš ko pagamintas gelis, naudojamas vidpadžių „Scholl Gel Activ™“ gamyboje?

Gelis yra pagamintas iš termoplastinio elastomero, kuris plačiai naudojamas daugelio produktų, taip pat ir vidpadžių, gamyboje.

7. Kuo jie skiriasi nuo ortopedinių vidpadžių ar ortezų? Ar šie vidpadžiai tokie pat efektyvūs kaip ortopediniai vidpadžiai arba ortezai?

Ortopediniai vidpadžiai ir ortezai, be visų kitų indikacijų, yra skirti kompensuoti tam tikrą pėdų patologiją arba netaisyklingą padėtį, koreguoti ydingą laikyseną. Jie padeda kontroliuoti arba keisti pėdų judėjimo būdą, suteikia atramą ir mažina pėdų skausmus. Kaip taisyklė, juos rekomenduoja specialistas, ir dažnai jie yra pagaminti, kad tiksliai atitiktų individualią pėdos formą.

Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” užtikrina komfortą ištisą dieną, tačiau jų nereikėtų painioti su ortopediniais vidpadžiais ir ortezais. Jei turite naudoti ortopedinius vidpadžius ar ortezus, rekomenduojame juos ir naudoti.

8. Ar naudojant vidpadžius „Gel Activ™” pėdos skleidžia nemalonų kvapą?

Vidpadžiai „Gel Activ™” nedaro jokios įtakos pėdų kvapui.

9. Kas gali dėvėti šiuos vidpadžius ir kokiam batų dydžiui jie skirti?

Vidpadžiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Vienintelis skirtumas yra jų dydis. Vidpadžių moterims dydžiai yra nuo 35,5 iki 40,5. Vidpadžių vyrams dydžiai yra nuo 40 iki 46,5. Jeigu reikia pritaikyti dydį, apkirpkite. Kirpkite pagal jūsų avalynės dydį atitinkančią liniją.

10. Ar kirpdamas vidpadžius galiu ką nors sugadinti?

Kirpkite aštriomis žirklėmis, kad kraštai būtų lygūs. Jeigu kirpsite atsargiai, neturėtumėte sugadinti vidpadžių. Iš pradžių kirpkite išilgai kontūro, kuris yra už linijos ribų, kad vidpadžiai nebūtų per maži (batai ne visai atitinka nurodytą dydį). Tuomet galite dar šiek tiek pakirpti vidpadį taip, kad jis būtų tinkamo dydžio.

11. Kaip vienas vidpadis gali tikti įvairių dydžių batams?

Vidpadžius „Scholl Gel Activ™” reikia apkirpti iki reikiamo dydžio. Tam, kad vidpadžiai atitiktų skirtingus batų dydžius, kirpkite išilgai kontūro. Išsamius nurodymus, kaip apkirpti vidpadžius, rasite pakuotės viduje arba svetainėje www.scholl.lt

12. Kaip vidpadį įdėti į batą?

Išimkite esamus vidpadžius ir pakeiskite juos vidpadžiais „Scholl Gel Activ™” taip, kad gelinė pusė būtų apačioje.

13. Kuo skiriasi moteriški ir vyriški vidpadžiai „Scholl Gel Activ™“?

Vienintelis skirtumas - dydis. Tai reiškia, kad moteris, avinti didesnio dydžio batus, gali naudoti vyrams skirtus vidpadžius, o vyras, kuriam reikia mažesnio dydžio vidpadžių, gali rinktis moterims skirtus vidpadžius.

14. Kokiai avalynei yra skirti šie vidpadžiai? Ar galiu vieną porą vidpadžių naudoti dviems poroms batų?

Kasdienės avalynės vidpadžiai „Everyday“ skirti kasdieniams batams, o sportiniai vidpadžiai „Sport“ - sportiniams bateliams. Žinoma, vieną vidpadžių porą galite naudoti kelioms skirtingoms batų poroms.

15. Ar šie vidpadžiai tinka ir vasariniams, ir žieminiams batams?

Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” gali būti naudojami tiek vasariniuose, tiek žieminiuose batuose.

16. Ar šiuos vidpadžius galima naudoti be kojinių?

Vidpadžius galite naudoti ir be kojinių. Tačiau, kad kojos mažiau prakaituotų, rekomenduojame mūvėti kojines arba pėdkelnes. 

17. Ar šie vidpadžiai gali būti naudojami su ortopediniais vidpadžiais ir ortezais?

Jeigu jums reikalingi ortopediniai vidpadžiai arba ortezai, rekomenduojame juos naudoti vietoj šių vidpadžių. Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” skirti ne ydingos pėdų padėties korekcijai, o komfortui, taip pat  neturėtumėte dėvėti abiejų vidpadžių vienu metu.

18. Ar vidpadžių spalva gali nudažyti mano batus, kai jie sudrėgsta nuo prakaito?

Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” pagaminti pagal aukštos kokybės standartus, todėl nėra tikėtina, kad jūsų batai  nusidažytų nuo vidpadžių.

19. Kaip išdžiovinti drėgnus vidpadžius?

Jeigu vidpadžiai „Scholl Gel Activ™” drėgni, rekomenduojame išimti juos iš batų ir palikti džiūti sausoje vietoje. Jeigu drėgmė sugadino vidpadžius,  rekomenduojame daugiau jų nebenaudoti.

20. Ar šiuos vidpadžius galima skalbti?

Vidpadžių negalima skalbti skalbimo mašinoje. Jeigu norite nuvalyti vidpadį, tiesiog nušluostykite jį šiltame  muiluotame vandenyje suvilgyta  šluoste (nemirkykite). Prieš įdėdami atgal į batus, išdžiovinkite.

21. Kiek laiko galėsiu naudotis šiais vidpadžiais?

Vidpadžius reikia pakeisti, jeigu atsirado nusidėvėjimo požymių. Rekomenduojama keisti kas 4–6 mėnesius.