Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™ Everyday“ kasdienei vyriškai avalynei

Naujieji vidpadžiai „Scholl Gel Activ™ Everyday” kasdienei avalynei suteikia išskirtinį komfortą. Technologijos „Gel Activ™ “ dėka veiksmingai sugeria smūgius.

Produkto aprašymas

Kodėl verta naudoti „Scholl Gel Activ™ Everyday”?
Dviejų rūšių gelis veiksmingai amortizuoja mikro smūgius ir padeda sumažinti perteklinį krūvį vaikštant bei užsiimant kasdiene veikla. Standesnis gelis suteikia atramą pėdos skliautui ir kulnui, o minkštesnis – sušvelnina ir sugeria smūgius. Sugeria smūgius visą dieną ir kasdien. Sušvelnina poveikį kulnams, keliams ir kulkšnims. Speciali forma užtikrina komfortą ištisą dieną.

Technologija „Gel Activ™“
Ergonomiškai suprojektuoto ir į vidpadį integruoto gelinio įdėklo dėka, technologija „Gel Activ™“ užtikrina itin veiksmingą amortizaciją ir atramą*.
„Gel Activ™“ efektyviai sugeria mikro smūgius ir padeda sumažinti perteklinę apkrovą, atsirandančią vaikštant ir bėgiojant.

Vidpadžių dizainas
Dėl efektyvaus vidpadžių „Scholl Gel Activ™“ dizaino, atraminių taškų išdėstymo ir krūvio paskirstymo, sumažėja perteklinis krūvis, tenkantis pėdoms.

*lyginant su avalyne dėvima be tokių vidpadžių.

Patarimai, padedantys išvengti pėdų nuovargio:
- Rinkitės tinkamo dydžio avalynę, kuri gerai apgaubia ir paremia pėdą
- Daugiau judėkite, kad suaktyvintumėte kraujotaką
- Atsisėskite ir pakelkite pėdas aukščiau
- Palaikykite optimalų kūno svorį

Vidpadžiai pritaikyti kasdienei, darbo ir laisvalaikio avalynei, plokščiapadžiams batams ir bateliams.


NAUDOJIMO PATARIMAI
Jeigu reikia pritaikyti dydį, apkirpkite. Kirpkite pagal jūsų avalynės dydį atitinkančią liniją arba kaip pagalbinę priemonę naudokite originalius vidpadžius. Geriausia išimti originalius vidpadžius ir vietoje jų įdėti vidpadžius „Scholl Gel Activ™“. Gelinė pusė turi būti nukreipta žemyn. Jeigu atsirado susidėvėjimo požymių, vidpadžius pakeiskite naujais. Rekomenduojama vidpadžius pakeisti kas 6 mėnesius.