Vidpadžiai „Scholl Gel Activ™“

Sukurti taip, kad tiktų visiems batams

Naujieji vidpadžiai „Scholl Gel Activ™“ padeda išvengti pėdų nuovargio ir skausmo. Jie specialiai pritaikyti dvejopiems poreikiams. 


„Gel Activ™ Everyday“

Kasdieniai vidpadžiai, skirti nuolatiniam dėvėjimui

Nesvarbu, planuojate pirkinių maratoną, pasivaikščiojimą su šeima ar tik trumpą apsilankymą pas kaimynus – naujieji vidpadžiai „Scholl Gel Activ™ Everyday“ suteiks jūsų pėdoms puikią atramą, todėl visą dieną jausitės patogiai.

Labiausiai tinka:

• Kasdieniams batams 
• Aulinukams
• Sportiniams bateliams

„Gel Activ™ Sport“

Sportiniai vidpadžiai aktyviems

Su naujaisiais vidpadžiais „Scholl Gel Activ Sport“ galėsite sportuoti dar ilgiau. Sukurti bendradarbiaujant su Salfordo universitetu. Jie sugeria smūgius ir sumažina sąnariams tenkančią apkrovą.

Labiausiai tinka:

• Sportbačiams 
• Sportiniams bateliams

Sujungiame patirtį ir naujoves

Puikus paminkštinimo ir atramos derinys

Naujoji technologija „Scholl Gel Activ“ naudoja dviejų rūšių gelius, kurie, kaip įrodyta, sugeria net menkiausius smūgius ir efektyviai mažina einant ir bėgant patiriamą spaudimą. Standesnis gelis paremia pėdos skliautą ir kulną, o minkštesnis gelis švelniai apgaubia ir sugeria smūgius.

Jeigu reikia pritaikyti dydį, naujuosius vidpadžius „Scholl Gel Activ“galima apkirpti. Apatinė vidpadžių pusė stipriai sukimba su bato vidumi, todėl jie neslidinėja.

Vidpadžius galima valyti ir naudoti pakartotinai: nušluostykite šiltu muiluotu vandeniu suvilgyta šluoste.


100 metų patirtis

 

Mums artimas mūsų įkūrėjo dr. William Mathias Scholl pasišventimas ir vertybės: tikime, kad sveikos pėdos svarbios komfortui ir gerai savijautai. Būtent to ir siekiame, kurdami savo produktus.

Technologija „Scholl Gel Activ™“

Unikali naujoviška technologija „Gel Activ™“ derina du gelius, kurie efektyviai sugeria smūgius ir sumažina pėdų patiriamą spaudimą: standesnis gelis suteikia atramą pėdos skliautui ir kulnui, o minkštesnis gelis užtikrina optimalų smūgių sugėrimą. 


Pamirškite geliančias pėdas

Patarimai, padedantys išvengti pėdų nuovargio ir skausmo


Kada turėčiau naudoti vidpadžius?

Viskas apie vidpadžius „Scholl Gel Activ™“

Skaityti DUK