Batų purškalas „Scholl Fresh Step“

Batams suteikia 24 valandų apsaugą nuo nemalonių kvapų ir gaivumą.

Produkto ypatybės

  • Akimirksniu neutralizuoja kvapus
  • Tinka visų rūšių batams
  • Išdžiūsta nepalikdamas pėdsakų
  • Gaivumas ir 24 valandų apsaugą nuo nemalonių kvapų
  • Lengvas aromatas

Produkto aprašymas

Batų purškalas „Scholl Fresh Step” pasižymi dvejopu poveikiu, kuris akimirksniu neutralizuoja kvapus ir batams suteikia 24 valandų apsaugą nuo nemalonių kvapų ir gaivumą. Išdžiūsta nepalikdamas pėdsakų.

Sudėtis: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Kaip naudoti? Prieš naudojimą gerai sukratyti. Tolygiai išpurkšti batų vidų prieš juos dėvint arba nusiavus. Prieš aunantis, palaukti kol batai išdžius. Nedelsiant nušluostyti, jei pateko ant išorinės batų pusės.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Sudėtyje yra 1-(1,2,3,4,5,6,7,8,-Octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphtalenyl) ethanone. Gali sukelti alerginę reakciją. Naudoti tik pagal paskirtį. Neįkvėpti. Sąmoningas koncentruoto turinio įkvėpimas gali būti pavojingas ir mirtinas. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Šis produktas TINKA sergantiems diabetu ir kenčiantiems nuo kraujotakos sutrikimų.