Elektroninis nagų priežiūros rinkinys „Scholl Velvet Smooth™“

Elektroninis prietaisas, kuris dildo, poliruoja ir blizgina nagus, kad jie atrodytų natūraliai ir blizgėtų.

Produkto ypatybės

  • Blizgantys ir sveikai atrodantys nagai tik 3 žingsniais
  • Profesionaliam manikiūrui ir pedikiūrui prilygstantys rezultatai namuose
  • Puikus pasirinkimams ir namams, ir kelionei
  • Saugos mechanizmas išjungia prietaisą, jeigu jis per stipriai spaudžiamas prie nago.
  • Ergonomiškas dizainas

Produkto aprašymas

Elektroninis nagų priežiūros prietaisas ,,Scholl Velvet Smooth™” dildo, poliruoja ir blizgina tiek rankų, tiek kojų nagus. Veikia su 1 AA tipo baterija (įeina į rinkinio sudėtį).

Prieš naudojimą atsukti pagrindą, išimti ir išmesti raudoną izoliuojamąjį skirtuką. Pagrindą užsukti atgal. Pasirinkti tinkamą galvutę ir įspausti į prietaisą (pasigirs spragtelėjimas). Nustatyti greičio rėžimą. Įprastam dildymui/poliravimui/blizginimui, rekomenduojama rinktis didesnį greitį (II), švelnesniam poveikiui ir kol įgusite naudotis prietaisu – mažesnį (I). Pirštą, kurio nagą tvarkote, prilaikyti kita ranka arba padėti ant lygaus paviršiaus. Jeigu nagai ilgesni nei 2 mm, pirmiausia patrumpinti juos žirklutėmis ir tik tada dildyti prietaisu „Scholl Velvet Smooth™”.
1 etapas DILDYMAS: suteikia nagui norimą formą ir ilgį. Šveičiamąjį galvutės paviršių pridėti prie nago krašto, braukti pirmyn ir atgal, kol nagas įgaus norimą formą ir ilgį. Per savaitę nagas vidutiniškai užauga 0,5-1 mm, todėl ilgiui ir formai palaikyti prietaisą naudoti bent kartą per savaitę. Kojų pirštų nagus dildyti tiesiai, kad neįaugtų.
2 etapas POLIRAVIMAS: padeda išlyginti nago paviršių. Atsargiai poliruoti nago PAVIRŠIŲ ir lyginti nelygumus. Kiekvieną nagą poliruoti ne ilgiau kaip 15 sekundžių kas 2 savaites. Nepiktnaudžiauti.
3 etapas BLIZGINIMAS: greitai ir be didelių pastangų suteikia nagams sveiką išvaizdą. Blizginti nago PAVIRŠIŲ, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Šveičiamąja galvute braukti nago paviršiumi nedideliais sukamaisiais judesiais, švelniai spaudžiant nago plokštelę. Didesniu paviršiumi blizginti didesnius plotus, mažesniu smailiu paviršiumi – mažesnius. Kai reikia, blizginimą pakartoti.

Kai reikia pakeisti galvutę, atsargiai ją ištraukti iš prietaiso.

Baterijų keitimas: 1. Atsukti prietaiso pagrindą ir išimti panaudotą bateriją. 2. Nurodytoje vietoje įdėti naują AA tipo bateriją ir užsukti pagrindą. 3. Nenaudoti įkraunamų baterijų. Panaudotas baterijas atiduoti perdirbti tam skirtose vietose.

Atsargumo priemonės. Atidžiai laikytis naudojimo nurodymų. Naudoti tik rankų ir kojų pirštų nagų priežiūrai. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Pajutus dirginimą ar diskomfortą, iškart sustoti. Nagus poliruoti su saiku. Nenaudoti jeigu nagai ploni, silpni, sužaloti ar pažeisti infekcijos. Prietaisą saugoti nuo vandens. Jeigu sergate diabetu, prieš naudodami prietaisą,
PASITARKITE su gydytoju arba vaistininku, nes jūsų pėdoms gali būti reikalinga sveikatos priežiūros specialistų pagalba.