Įkraunamasis pėdų šveitiklis „Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry“

Su įkraunamuoju pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry” minkštos ir gražios pėdos be didelių pastangų.

Produkto aprašymas

Minkštos ir gražios pėdos be didelių pastangų kada ir kur tik panorėsite! Įkraunamąjį belaidį pėdų šveitiklį ,,Velvet Smooth™ Wet&Dry” galima naudoti ant sausos odos arba duše, vonioje. Specialios šveičiamosios galvutės akimirksniu ( po vienos procedūros) pašalina kietą odą ir nuo sausų, ir nuo drėgnų pėdų. Švelniais sukamaisiais judesiais braukite per sukietėjusią odą ir stebėkite, kaip lengvai ji pašalinama.

Išsaugoti popierinę pakuotę su išsamiais naudojimo nurodymais. Šio prietaiso neturėtų naudoti vaikai, asmenys su ribotais psichiniais, jutiminiais ir fiziniais gebėjimais arba neturintys pakankamai patirties ir žinių, jeigu jų neprižiūri ir nepamoko už jų saugumą atsakingi asmenys. Vaikai turi būti prižiūrimi, kad nežaistų su prietaisu.

Jeigu naudojate pirmąjį kartą:
1. Prieš naudojimą gerai susipažinti su naudojimo nurodymais ir visomis atsargumo priemonėmis.
2. Prieš naudojimą pilnai įkrauti prietaisą.

Prietaiso įkrovimas:
1. USB laidą įkišti į kištuką ir įjungti į elektros lizdą.
2. Įsitikinti, kad prietaisas ir įkroviklis visiškai sausi, ir prietaisą įstatyti į įkroviklį.
3. Įkrovimo metu mirksi žalias indikatorius. Kai prietaisas pilnai įkrautas, žalias indikatorius šviečia nemirksėdamas. Ištraukti kištuką iš lizdo.

Įprastas naudojimas:
1. Įsitikinti, kad galvutė gerai įstatyta į prietaisą. Jeigu galvutė neįstatyta, prietaiso nenaudoti.
2. Paspausti įjungimo mygtuką. Mygtuko su užrašu “I/II” pagalba pasirinkti didesnį arba mažesnį greitį.
3. Švelniai braukti galvute per kietą odą, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Prietaiso nespausti prie odos per stipriai, nes tada jis sustos. Nušluostyti arba nuplauti negyvos odos likučius nuo pėdų, ir jas nusausinti.
4. Užtepti drėkinamojo kremo ir jį įtrinti, kad pėdos būtų pasakiškai minkštos!

Prietaiso valymas: prietaisą išjungti ir nuplauti po tekančiu vandeniu. Nusausinti švaria ir sausa šluoste, laikyti vėsioje, sausoje ir vaikams neprieinamoje vietoje.

Ritininės galvutės keitimas. Jei ritininė galvutė šveičia nebe taip gerai, pakeiskite ją. Įsitikinkite, kad prietaisas išjungtas, ir vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais.

Šiame prietaise naudokite tik ritinines galvutes „Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry”.
1. Prietaiso šone paspausti išstūmimo mygtuką ir atsargiai nuimti galvutę.
2. Suspausti naujos galvutės šonuose esančius kaištelius ir įstatyti ją į prietaisą.

Įkraunamosios baterijos išėmimas prieš šalinant prietaisą. Atminkite, kad išėmus bateriją, atgal jos įstatyti nebegalima.
Šis prietaisas veikia su įkraunamąja ličio baterija, kuri nėra keičiama ir negali būti šalinama kartus su įprastomis buitinėmis atliekomis. Vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais ir pašalinkite bateriją arba atiduokite ją perdirbti pagal vietinius reikalavimus.
1. Tinkamu įrankiu perkirpti minkštą rankenos dangą nuo pat apačios iki jungiklio.
2. Nuimti varžto laikiklį ir kryžminiu atsuktuvu atsukti varžtą.
3. Atsuktuvą įstatyti prietaiso apačioje ir pasukus sulaužyti apatinį dangtelį, saugantį vidines dalis.
4. Atsuktuvą įstatyti po mikroschema šalia baterijos jungties, nutraukti laidus ir išimti bateriją. Papildomos informacijos ieškoti adresu: www.scholl.com.

Atsargumo priemonės. Šis prietaisas netinka sergantiems diabetu ir kenčiantiems nuo kraujotakos sutrikimų. Naudoti tik kietai pėdų odai. Prietaiso nenaudoti kitose kūno vietose. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3-4 sekundes vienu kartu. Pasireiškus sudirginimui ar diskomfortui, iškart nustoti naudojus. Nenaudoti ant pažeistos, skausmingos ir sudirgintos odos. Naudojant prietaisą drėgnoje aplinkoje, būti atsargiems, kad nepaslystumėte. Nepalikti prietaiso įmerkto į vandenį ilgą laiką. Prietaisui įkrauti naudoti tik kartu pridedamą įkroviklį. Nenaudoti prietaiso kai jis įkraunamas.

ĮSPĖJIMAS: prieš plaunant prietaisą vandeniu, atjungti jį nuo įkroviklio. Įkroviklis nėra atsparus vandeniui: įkraunamo prietaiso nelaikyti arti vandens, neplauti vandeniu, neimti drėgnomis rankomis. Laidas nėra keičiamas. Pažeidus laidą, prietaisą išmesti. Įjungtą prietaisą laikyti atokiai nuo ilgų plaukų ir drabužių.