100 metų patirtis

 


Mokslas, tarnaujantis pėdoms

Mūsų įkūrėjas dr. William Mathias Scholl gilinosi į pėdų struktūrą ir biomechaniką viso kūno atžvilgiu. Jo aistra ir vertybės su mumis iki šių dienų.


1899

Viskas prasidėjo 1899 metais Čikagoje, kai 17 metų William persikraustė ir pradėjo dirbti mažoje batų parduotuvėje, kurios specializacija buvo patogi avalynė. Vaikiną sudomino, kad tiek daug žmonių skundžiasi pėdų negalavimais, todėl jis nusprendė sužinoti daugiau apie žmogaus kūną ir įstojo į medicinos mokyklą. Svarbiausia jam buvo pėdų anatomija ir fiziologija.


1904

Netrukus po to, kai 1904 metais tapo gydytoju, būdamas 22 metų, jis patentavo pirmąjį savo išradimą „Foot-Eazer“. Tuo metu tai buvo revoliucinis produktas – batams skirtas įdėklas, kuris sutvirtino ir parėmė pėdos skliautą. 1907 metais jis įkūrė „Scholl Manufacturing Co. Inc.”.


1912

Išradimų ir produktų tobulinimas rėmėsi mokslu, todėl 1912 metais William Scholl įkūrė Ilinojaus Podiatrijos ir ortopedijos koledžą, kuris greitai tapo pačia svarbiausia šios srities mokymo institucija Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis atlikdavo nemokamus pėdų tyrimus ir inicijavo kasmetinę nacionalinę pėdų komforto savaitę.


Trisdešimtieji

Trečiajame dešimtmetyje, atsižvelgdamas į pėdų anatomiją, jis sukūrė pirmąją avalynės liniją. Dar po dešimties metų dr. Scholl pristatė kompresines kojines ir pėdkelnes, kurios suteikdavo palengvėjimą patinusioms kulkšnims ir padėdavo sergant venų varikoze. Penktajame dešimtyje buvo sukurti ir pradėti pardavinėti dr. Scholl vidpadžiai, kurie greitai tapo viena perkamiausių kompanijos prekių.


Septyniasdešimtieji

Septintajame dešimtmetyje dar labiau suklestėjome. Buvo sukurtos dr. Scholl basutės „Pescura“ su anatomiškai pritaikytais bukmedžio vidpadžiais, kurios stiprina kojas sulig kiekvienu žingsniu. Jas greitai aplankė tarptautinė sėkmė, nes netgi žvaigždės, tokios kaip modeliai Twiggy ir Jean Shrimpton, avėjo šias basutes ir pavertė jas populiariais stiliaus ir komforto atributais.


1968

William Scholl mirė 1968 metais, būdamas 86. Viso jo gyvenimo siekis - gerinti žmonių komfortą, sveikatą ir gerovę, rūpinantis jų pėdomis - buvo perduotas jo kompanijai. Mes esame pasišventę rūpintis viso pasaulio pėdomis.


2004

„Scholl“ šimtmetį atšventėme pristatydami naują prekės ženklo tapatybę – naują pėdų priežiūros produktų kartą ir naują avalynės liniją, kuri užtikrina maksimalų komfortą, tuo pat metu yra madinga ir naujoviška.


2008

Pristatėme naują, žinomų Italijos dizainerių sukurtą, batų liniją, kuri parduodama centrinių miestų gatvių batų parduotuvėse. Jie įkūnija visas „Scholl“ ypatybes ir yra tinkamas stiliaus, komforto ir technologijų derinys.


Šiandien

„Scholl“ istorija tęsiasi su neblėstančia įmonės įkūrėjo aistra ir filosofija, siekiant pagerinti žmonių sveikatą, komfortą ir gerovę, rūpinantis jų pėdomis.