DUK

DUK

1. Kodėl oda sausėja ir atsiranda nuospaudos?

Pėdos kasdien neša mus per gyvenimą, tačiau dažnai  sulaukia per mažai dėmesio. Dėl spaudimo, intensyvaus krūvio arba pernelyg ankštų batų stora padų odą greitai pasidaro sausa, šiurkšti ir ima trupėti. Dėl spaudimo ir trinties susidaro naujų ląstelių perteklius, traumuojamos vietos greitai suragėja ir įgauna nepatrauklią gelsvą spalvą.

2. Kokios yra sausos odos ir nuospaudų pasekmės?

Nepašalinus nuospaudų, jautri pėdų oda gali įtrūkti ir tapti mažiau atspari bakterijoms. Gali išsivystyti uždegimas arba grybelinė odos infekcija. Todėl sausą, pleiskanojančią odą ir nuospaudas reikėtų reguliariai šalinti.

3. Kuo ypatingas elektroninis pėdų šveitiklis su deimantų kristalais „Scholl Velvet Smooth™”?

Elektroninis pėdų šveitiklis „Scholl Velvet Smooth™” turi nuimamą ritininę galvutę, yra ergonomiškos formos, todėl sukietėjusią odą lengva pašalinti net sunkiai pasiekiamose vietose. Prietaiso ritininė galvutė padengta smulkiomis dalelėmis, kurios švelniai ir atsargiai nušveičia visus sukietėjimus ir nepažeidžia sveikos odos.

4. Kokie yra elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth™” privalumai, lyginant su įprastais pėdų šveitikliais?

Naujuoju elektroniniu pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™” sukietėjusią odą pašalinsite greitai ir paprastai. Be to, jį naudojant reikia daug mažiau jėgos, nei  šveičiant įprastu rankiniu brūžikliu ar dilde.

5. Kaip pasikeitė „Scholl Velvet Smooth™” ?

Ritininės galvutės „Scholl Velvet Smooth™” dabar yra padengtos smulkintų deimantų dalelėmis, kurios leidžia pasiekti geresnių ir efektyvesnių rezultatų. Išsiplėtė pakaitinių ritininių galvučių asortimentas, todėl priklausomai nuo odos kietumo, dabar galima rinktis skirtingo šiurkštumo galvutes.

6. Ar elektroniniu pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™” galima šveisti sukietėjusią delnų odą?

Taip, elektroniniu pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™“ galima šveisti  delnų odą.

7. Kaip veikia elektroninis pėdų šveitiklis su deimantų kristalais „Scholl Velvet Smooth™“?

Mažytės granulės ant elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth™“ ritininės galvutės užtikrina, kad sukietėjusi oda bus pašalinta švelniai ir paprastai, nepažeidžiant sveikos odos. Naujosios pakaitinės ritininės galvutės yra skirtingo šiurkštumo, todėl efektyviai ir atsargiai pašalina įvairaus storio sukietėjimus.

8. Kuo naudingi pakaitines ritinines galvutes dengiantys deimantų kristalai?

Deimantų kristalai - ne naujiena grožio ir kosmetikos srityje, jie  puikiai žinomi dėl šveičiamųjų savybių ir naudojami išskirtinėms kosmetinėms procedūroms. Ne paslaptis, kad deimantas yra viena kiečiausių medžiagų pasaulyje. Naujųjų pakaitinių ritininių galvučių sudėtyje jie ne tik ženkliai padidina elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth™“ funkcionalumą, bet ir užtikrina geresnį ir efektyvesnį sukietėjimų šalinimą.

9. Ar reikia turėti sukietėjimų šalinimo patirties?

Ne, paprastas naudojimas ir saugos išjungimas padeda atsargiai ir rūpestingai pašalinti sukietėjimus net pradedantiesiems.

10. Ar šalinant sukietėjimus su elektroniniu pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™“ galima susižeisti?

Ne, paprastas naudojimas ir saugos išjungimas  padeda atsargiai ir rūpestingai pašalinti  sukietėjimus net pradedantiesiems. Tačiau elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth™“ negalima naudoti ant pažeistos, žaizdotos arba sudirgintos odos. Jeigu pasireiškia odos sudirginimas arba yra kitų nusiskundimų,  procedūrą reikia nedelsiant nutraukti.

11. Kaip dažnai galima naudoti elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“ ir kiek turi trukti procedūra?

Elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“ galima sėkmingai naudoti taip dažnai, kaip norite, kol jūsų pėdos taps švelnios ir pašalinsite visus sukietėjimus. Procedūros trukmė priklauso nuo pėdoms tenkančio  krūvio ir  batų tinkamumo.

12. Kam reikalingos trijų skirtingų šiurkštumų ritininės galvutės? Kada kurią naudoti?

„Scholl Velvet Smooth“ asortimente yra trys  ritininių galvučių rūšys: itin šiurkšti, vidutiniškai šiurkšti ir mažai šiurkšti. Priklausomai nuo individualaus sukietėjimų storio, optimaliam šveitimui rekomenduojama rinktis vidutiniškai šiurkščią arba itin šiurkščią galvutę. Itin šiurkšti galvutė puikiai tinka, kai reikia švelniai pašalinti labai storą sukietėjusią odą. Vidutinio šiurkštumo galvutė efektyviai ir švelniai nušveičia  įprastus sukietėjimus. Mišrų rinkinį sudaro dviejų rūšių ritininės galvutės: itin šiurkšti ir mažai šiurkšti. Itin šiurkšti galvutė puikiai šalina storus ir įsisenėjusius sukietėjimus, o mažai šiurkšti galvutė geriausiai tinka baigiamiesiems padailinimams.

13. Ar prieš sukietėjimų šalinimo procedūrą reikia išmirkyti pėdas vonelėje ar kažkaip kitaip pasiruošti?

Ne, prieš elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth“ naudojimą pėdų mirkyti nereikia. Pamirkius pėdas, kieta oda suminkštėja ir išbrinksta, todėl gali nepavykti jos visiškai pašalinti.  Optimalaus rezultato galima tikėtis tik šveičiant  sausą odą. Joks specialus pasiruošimas nebūtinas. 

14. Naudojant elektroninis pėdų šveitiklis „Scholl Velvet Smooth™“ nuolat išsijungia. Ką daryti?

Per stipriai prie odos spaudžiamas prietaisas išsijungia automatiškai. Jame yra įtaisytas apsauginis išjungiklis, kuris saugo odą ir tuo pačiu neleidžia vienu kartu pašalinti per daug sukietėjusios odos. Stenkitės prietaiso nespausti per stipriai, braukite per odą vienodais judesiais.

15. Sukietėjusi oda ant mano pėdų itin stora, todėl šveitimas elektroniniu pėdų šveitikliu „Velvet Smooth™“ užtrunka gana ilgai. Ką daryti?

„Scholl Velvet Smooth™“ asortimente rasite įvairaus šiurkštumo galvučių, pritaikytų skirtingo storio sukietėjimams. Itin šiurkšti  ritininė galvutė su deimantų kristalais yra specialiai sukurta švelniai ir patikimai šalinti storus  grubius sukietėjimus. Anksčiau ritininės galvutės būdavo tik vienos rūšies. Naujajame asortimente net trys skirtingo  šiurkštumo variantai, kurių pagalba įveiksite net grubiausius sukietėjimus. 

16. Aš jau turiu elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“. Ar savo prietaise galėsiu naudoti naująsias ritinines galvutes su deimantų kristalais?

Žinoma, naujosios įvairaus šiurkštumo pakaitinės ritininės galvutės su deimantų dalelėmis „Scholl Velvet Smooth“  tinka ir dabartiniam elektroninio pėdų šveitiklio „Scholl Velvet Smooth™“ modeliui.

17. Kada geriausia šalinti sukietėjusią odą?

Dėl didelio krūvio ar netinkamos avalynės atsiradęs spaudimas skatina odos augimą ir kietėjimą. To pasekmė – neestetiškai atrodanti oda ir skausmingi  sukietėjimai. Todėl kietą odą rekomenduojame šalinti reguliariai ištisus metus. Kuriuo paros metu tuo patogiausia užsiimti, nuspręskite patys.

18. Kaip naudoti elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“?

Švelniai braukite prietaisu per sukietėjusią odą ir ją pašalinkite. Spauskite lengvai arba vidutiniškai. Nenaudokite ant suskilusios ir kraujuojančios odos.

19. Kaip šalinant sukietėjimus teisingai rankoje laikyti elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“?

Elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“ laikykite viena ranka už rankenos ir švelniai juo braukite per sukietėjusią odą.

20. Ar ritininę galvutę turėčiau pakeisti po tam tikro procedūrų skaičiaus? Kaip žinoti, kada reikia keisti galvutę?

Ritinines galvutes reikia pakeisti tik, kai jos nusidėvi. Nusidėvėjimas priklauso nuo šveitimo intensyvumo ir trukmės. Nusidėvėjusi galvutė nebe taip gerai šalina sukietėjimus, nes  sumažėja jos šiurkštumas. Atrodo, kad galvutė pasidarė lengvesnė, o dalelės mažesnės. Prireikus galite įsigyti pakaitinių ritininių galvučių.

21. Kur laikyti jau naudotas ritinines galvutes?

Jeigu naudojate skirtingo šiurkštumo galvutes, tas, kurių nereikia, geriausia laikyti plastikiniame maišelyje. Žinoma, ritinines galvutes taip pat galima laikyti ir įprastoje jų vietoje.

22. Kur išmesti senas ritinines galvutes?

Naudoti nebetinkamas  ritinines galvutes geriausia išmesti  į mišrių atliekų konteinerį. Specialių reikalavimų panaudotų galvučių šalinimui nėra.

23. Kaip po naudojimo išvalyti elektroninį pėdų šveitiklį „Scholl Velvet Smooth™“?

Norėdami nuvalyti ritininę galvutę, nuimkite ją nuo prietaiso ir skalaukite po tekančiu vandeniu.  Prietaisą valykite drėgna šluoste. Prietaisą ir galvutę nusausinkite švaria, sausa šluoste. Galvutę įstatykite atgal į prietaisą.

24. Kodėl po šveitimo elektroniniu pėdų šveitikliu „Scholl Velvet Smooth™“ mano pėdoms reikia specialios priežiūros?

Speciali priežiūra po sukietėjusios odos pašalinimo padeda ilgiau džiaugtis šilko švelnumo pėdomis. Jeigu norite gerai pasirūpinti savo pėdomis, po šveitimo rekomenduojame pėdas patepti drėkinamuoju kremu „Scholl“.

25. Kodėl mano pėdoms reikia ypatingo dėmesio ir specialaus pėdų kremo?

Pėdos kasdien neša mus per gyvenimą, tačiau dažnai joms skiriame per mažai dėmesio. Rankų ir pėdų odos struktūra smarkiai skiriasi. Delnų ir padų oda yra apie dešimt kartų storesnė už odą kitose kūno vietose, todėl jai reikia išskirtinės priežiūros.