DUK

1. Kaip naudoti?

Prieš naudojimą perskaitykite instrukcijas, pateiktas ant elektroninio nagų priežiūros prietaiso ,,Scholl Velvet Smooth™” pakuotės nugarėlės.

2. Kai pakeisti bateriją?

Jeigu prietaisas nebeveikia, atsukite prietaiso pagrindą ir seną bateriją pakeiskite nauja.

3. Kokio tipo baterijos tinka?

Naudokite 1 AA tipo bateriją, kokia yra pridedama prie prietaiso.

4. Ar prietaisą galiu naudoti ir kojų nagams?

Taip, žinoma, galite. Higienos sumetimais, kai kurie žmonės kojų nagams naudoja atskirą galvučių rinkinį.

5. Ar ilgam užtenka šveičiamųjų galvučių?

Priklausomai nuo naudojimo dažnumo galvučių užtenka iki 12 savaičių.

6. Ar galiu suteikti nagams bet kokią norimą formą?

Žinoma.

7. Sergu diabetu. Ar galiu jį naudoti?

Pasitarkite su savo gydytoju.

8. Kaip dažnai turėčiau naudoti?

Nagus dildykite kada tik reikia. Vasarą nagai auga greičiau nei žiemą – tai vienintelis dalykas, kurį verta prisiminti. Poliravimas: poliruokite nagus kai tik reikia išlyginti kokius nors defektus, poliravimo galvutė tuo pasirūpins, tik nepersistenkite! Mes rekomenduojame kiekvieną nagą šveisti ne ilgiau kaip 15 sekundžių kartą per 2 savaites. Blizginimas: kai tik nagų blizgesys nublanksta, jį galite sugrąžinti baltosios galvutės pagalba. Kad blizgesys išliktų ilgiau: blizgesį sustiprina mūsų nagų ir odelių aliejus.

9. Ar galiu ir toliau naudoti mano mėgstamą nagų laką?

Žinoma! Lakuoti nagai blizgės labiau nei bet kada iki tol, nes lygus ką tik nupoliruotų nagų paviršius geriau atspindi šviesą. Kad lakas laikytųsi ilgiau, rekomenduojame naudoti skaidrų nagų lako pagrindą.

10. Kaip valyti prietaisą?

Elektroninį prietaisą valykite drėgna šluoste (atminkite, kad prietaisas nėra atsparus vandeniui). Iš prietaiso išimtas šveičiamąsias galvutes galima plauti vandeniu.

11. Ar galiu naudoti duše?

Prietaiso konstrukcija nėra atspari vandeniui. Priežastis paprasta: dildyti, poliruoti ir blizginti reikia sausus nagus. Drėgni nagai yra per minkšti.

12. Kokia eilės tvarka naudoti galvutes?

Pirmiausia naudokite dildymo galvutę, kad suteiktumėte nagams norimą formą. Po to, poliruojamąja galvute išlyginkite visus nelygumus. Ir galiausiai, blizginamąja galvute nagams suteikite gražų ir sveiką spindesį.

13. Kuo ypatingas nagų ir odelių aliejus „Scholl“?

Pirma, jo labai patogus šepetėlis, todėl naudodami aliejų išvengsite netvarkos. Šepetėliu patogu užtepti ploną sluoksnelį tiesiai ant nago ir odelių. Antra, aliejaus sudėtyje yra vitamino E, omega 3 ir 7 skirtingų aliejų, kurie vertinami dėl savo maitinamųjų savybių.

14. Kur išmesti nebetinkamas naudoti galvutes?

Senas galvutes reikėtų šalinti kartu su mišriomis komunalinėmis atliekomis. Specialų reikalavimų galvučių šalinimui nėra.

15. Ar gali naudoti vaikai?

Ne. Vaikų nagai yra per minkšti dildymui ar poliravimui. Be to, mes manome, kad vaikams visai nerūpi, kad jų nagučiai blizgėtų.