Breadcrumbs


Privatumo politika

Bendrosios taisyklės
„RB UK Commercial Limited“ ir jos filialai („Reckitt Benckiser“) gerbia kiekvieno asmens, kuris aplankė mūsų interneto svetaines arba sureagavo į interaktyviąsias reklamas bei kitą informaciją, privatumą. Šiame privatumo patvirtinimo dokumente nurodoma, kokią informaciją „Reckitt Benckiser“ renka ir kaip ji naudojama. Jame taip pat nurodyta, ką turėtumėte daryti, jeigu nenorite, kad jūsų asmeninė informacija būtų renkama arba platinama jums apsilankius „Reckitt Benckiser“ interneto svetainėse arba sureagavus į mūsų reklamas ar kitą informaciją. 

Šis privatumo patvirtinimas gali būti keičiamas, todėl turėtumėte nuolat apsilankyti šiame puslapyje ir įsitikinti, kad perskaitėte ir sutinkate su pačiu naujausiu privatumo patvirtinimu.

Asmenį identifikuojanti informacija
„Reckitt Benckiser“ nerenka jokios su jumis susijusios asmeninės informacijos (tai jūsų vardas, pavardė, adresas, telefono numeris arba elektroninio pašto adresas), nebent tokią informaciją pateiksite mums patys savo noru.

Jums pateikus asmeninę informaciją, mes paklausime, ar ateityje norėtumėte iš mūsų gauti žinučių, tokių kaip naujienlaiškiai, elektroniniai laiškai ir kt. Jeigu norite, galite pasirinkti negauti tokios informacijos.

Jeigu nenorite, kad rinktume asmeninę informaciją apie Jus, paprasčiausiai mums jos neteikite. Jeigu jau pateikėte tokią informaciją ir norite, kad pašalintume ją iš savo įrašų, mūsų prekės ženklo tinklalapyje paspauskite nuorodą „Susisiekite su mumis“.

Tinklalapyje surinkta asmeninė informacija gali būti saugoma arba apdorojama jūsų gyvenamojoje šalyje arba bet kurioje kitoje šalyje, kurioje yra įsikūrusi „Reckitt Benckiser“, jos subrangovai arba atstovai. Naudodamiesi puslapiu jūs sutinkate, kad informacija gali būti perduodama už jūsų gyvenamosios šalies ribų. „Reckitt Benckiser“ užtikrina, kad, jeigu informacija bus perduota už jūsų gyvenamosios šalies ribų, ji bus tvarkoma, remiantis galiojančias duomenų apsaugos įstatymais.

Be to, kad jums bus suteikiamos norimos paslaugos arba informacija, jūsų asmeninė informacija gali būti panaudota siekiant padėti mums sekti naudojimąsi mūsų svetaine ir produktais. Mes taip pat galime sieti jūsų pateiktą ir iš kitų šaltinių gautą informaciją, įskaitant informaciją, kurią pateikėte kitoms organizacijoms (suteikę leidimą dalytis tokia informacija) bei viešą informaciją. Visa ši informacija padės mums kuriant naujus produktus, tinklalapius ir reklamas. Norėdami tai padaryti, jūsų informacija taip pat galime pasidalyti ir su kompanijomis, kurios mums dirba. Šios kompanijos sutinka naudoti jūsų informaciją tik mūsų nurodytais tikslais bei atlikti atitinkamas procedūras, siekiant apsaugoti tokią informaciją.

Jeigu jūsų informacija pasidalysime su kitomis kompanijomis, kurios anksčiau nebuvo nurodytos, visų pirma susisieksime su jumis ir suteiksime galimybę pašalinti savo informaciją iš mūsų duomenų bazės, nebent jūs iš anksto pateikėte savo sutikimą.

Jūsų duomenis saugosime atitinkamą laikotarpį, arba tiek, kiek leidžia įstatymai.

Vaikai
„Reckitt Benckiser“ neketina rinkti jokios asmeninės informacijos (tokios kaip vardas, pavardė, adresas, telefono numeris arba elektroninio pašto adresas) apie asmenis, kurie yra jaunesni nei trylikos metų. Tam tikrais atvejais „Reckitt Benckiser“ specialiai nurodys vaikams neteikti tokios informacijos. Jeigu vaikas mums pateikia asmenį identifikuojančios informacijos apie save, tuomet vienas vaiko tėvų arba globėjų turėtų mūsų prekės ženklo internetiniame puslapyje paspausti nuorodą „Susisiekite su mumis“ ir paprašyti, kad tokia informacija būtų pašalinta iš mūsų įrašų.

Automatiškai surenkama neasmeninė informacija
Kai kuriais atvejais apie jus renkama ir neasmeninė informacija. Šio tipo informacijos pavyzdžiai yra jūsų naudojama interneto naršyklė, kompiuterio operacinės sistemos tipas ir svetainės, iš kurios buvote nukreipti į mūsų interneto svetainę arba reklamą, domeno pavadinimas. Šią informaciją naudojame norėdami geriau suprasti savo klientų interesus ir siekdami tobulinti verslą bei interneto svetaines.

Informacija, kurią galime automatiškai išsaugoti jūsų kompiuterio kietajame diske
  Peržiūrėjus kurį nors mūsų internetinį puslapį arba reklamą, jūsų kompiuteryje galime išsaugoti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, ši informacija gali būti išsaugoma kaip slapukas arba kito tipo failas, kuriuos naudodami tinklalapį arba reklamą galime pritaikyti taip, kad jie labiau atitiktų jūsų interesus ir pageidavimus. Daugelyje internetinių naršyklių turite galimybę ištrinti slapukus iš savo kompiuterio kietojo disko, užblokuoti visus slapukus arba gauti įspėjimą prieš išsaugant slapukus savo kompiuteryje. Norėdami apie šias funkcijas sužinoti daugiau, peržiūrėkite savo naršyklės naudojimosi taisykles arba pagalbos skiltį. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų pašalinimas arba užblokavimas gali turėti įtakos visapusiškam naudojimuisi mūsų interneto svetaine.

Į ką kreiptis
Jeigu asmeninę informaciją pateikėte per internetinį „Reckitt Benckiser“ puslapį, interaktyvią reklamą ar kitus ryšius ir norėtumėte ištrinti šia informaciją iš savo įrašų, mūsų prekės ženklo internetiniame puslapyje paspauskite nuoroda „Susisiekite su mumis“.

Šis privatumo patvirtinimas įsigaliojo nuo 2014 metų balandžio 1 dienos.
© 2014 „RB Commercial Limited”. Visos teisės saugomos.